Hakkımızda

» Firmamız Hakkında

» Misyon, Vizyon ve Değerlerimiz

» Kalite Politikamız

» Çevre Politikamız

» Kalite Belgelerimiz

» Bölge Temsilciliklerimiz

 
Misyon, Vizyon ve Değerlerimiz

İZOTAŞ; müşterilerini, tedarikçilerini, bayilerini ,çalışanlarını birlikte mutlu edebilen, sektörde dürüst, yenilikçi ,insana, çevreye ve kaliteye saygılı, sürekli gelişen, güler yüzlü , öncü olmayı amaçlamaktadır.

Özgürlük: 
İzotaş LTD. ŞTİ , düşüncelerini uygun ve yapıcı yöntemlerle her ortamda, açıklıkla ve rahatlıkla ifade eder. İzotaş LTD. ŞTİ firmasının değerleri çerçevesinde hareket eder, kurumu geleceğe taşıyacak faaliyetlere katılır.

Adil Olma: 
İzotaş LTD. ŞTİ çalışma arkadaşlarına, müşterilerine ve firma'nın menfaat sahiplerine, kişisel çıkarlarını gözetmeksizin, fırsat eşitliğini esas alarak, istikrarlı ve tutarlı davranır; her durumu objektif bir biçimde değerlendirerek karar verir. İzotaş LTD. ŞTİ, kurumsal ve toplumsal sorumluluklarını ve müşteri memnuniyetine yönelik yükümlülüklerini yerine getirirken değerlerine ve taahhütlerine uygun davranır.

Açıklık: 
İzotaş LTD. ŞTİ, kendi alanıyla ilgili kurumsal bilgileri iş arkadaşları, müşterileri ve diğer menfaat sahipleriyle gizlilik ilkelerine uyarak, anlaşılır bir biçimde ve zamanında paylaşır; bu bilgileri ulaşılabilir kılar. İzotaş LTD. ŞTİ, düşüncelerini de aynı açıklıkla ortaya koyar.

Güven: 
İzotaş LTD. ŞTİ, Yapı Kimyasalları bilgisi, donanımı ve kurumsal değerlere olan bağlılığıyla iş arkadaşları, müşterileri ve diğer menfaat sahipleri arasında güven yaratır. İzotaş LTD. ŞTİ, yetki ve sorumluluk verdiği insanlara güvenir. Firmamızın kurumsal değerlerine uygun olarak İzotaş LTD. ŞTİ, verdiği sözü zamanında ve eksiksiz olarak en iyi biçimde yerine getirir. Tutamayacağı sözü vermez. Sorunları ve hataları sahiplenir, çözüme ulaştırır ve sonuçlarını takip eder.

Saygı Duyma: 
İzotaş LTD. ŞTİ, iş arkadaşlarının ve müşterilerinin söylemek istediklerini, kim olduklarından bağımsız olarak, anlamak üzere dinler ve önemser. Başkalarının görüşlerine saygı duyar. Kendi görüş ve fikirlerinin de aynı biçimde dikkate alınacağını bilir.

 
 
 

Ana Sayfa | Haber Arşivi | İçerik Arşivi | Foto Albümü | İletişim
Tüm Hakları Saklıdır. © 2013 - İzotaş Yapı Kimyasalları - www.izotaskimya.com - info@izotaskimya.com

Tasarım ve Kodlama: Karınca Web Tasarım ve Hosting Hizmetleri